Złoty Sponsor

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji ma charakter uczelni biznesowej, przygotowującej absolwentów do pracy w kierowaniu, tworzeniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami turystycznymi, sportowymi lub rekreacyjnymi. SGTiR kształci studentów na studiach licencjackich i magisterskich na kierunku turystyka i rekreacja. Studenci mają do wyboru aż 9 specjalizacji: zarządzanie sportem i rekreacja, hotelarstwo i gastronomia, dietetyka osób aktywnych fizycznie, obsługa podróżnicza w transporcie lotniczym, organizacja i zarządzanie w turystyce, organizacja i zarządzanie w rekreacji i sporcie, organizacja i zarządzanie w hotelarstwie, turystyka międzynarodowa, ekonomia turystyki i rekreacji. SGTiR jako pierwsza branżowa uczelnia turystyczna otrzymała honorową nagrodę Polskiej Izby Turystyki „Globus 98” za osiągnięcia w kształceniu kadr w Polsce.

Złoty Sponsor

Polska Izba Przemysłu Targowego

Polska Izba Przemysłu Targowego ( www.polfair.pl ) działa od 2006 roku jako izba gospodarcza przedsiębiorców branży targowej i branż związanych z organizacją targów, wystaw i eventów. W latach 1993-2006 działała jako Polska Korporacja Targowa. Siedzibą PIPT jest Poznań. W 2018 roku organizacja obchodzi 25-lecie istnienia. Członkami PIPT są przede wszystkim organizatorzy targów i operatorzy obiektów targowo – konferencyjnych w Polsce, dostawcy usług projektowania, budowy i wyposażania stoisk targowych, transportu i spedycji targowej, organizatorzy wystąpień polskich firm w targach za granicą i przedstawicielstwa targów zagranicznych w Polsce, a także firmy z branży reklamy i marketingu, IT, media, przedsiębiorstwa gastronomiczne i dostawcy bazy noclegowej dla klientów targów. Działania lobbingowe są od lat bardzo ważnym obszarem działania PIPT jako izby gospodarczej. W tym zakresie Izba odniosła w minionych latach kilka sukcesów, skutecznie uczestnicząc w procesie nowelizacji m.in. prawa dotyczącego bezpieczeństwa imprez masowych (wyłączenie targów i wystaw) i ustawy prawo własności przemysłowej (ponowne wprowadzenie tzw. instytucji pierwszeństwa z wystawy). W 2017 roku działania PIPT dotyczyły nowelizacji ustawy o podatkach dochodowych i ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę. Działaniom lobbingowym PIPT sprzyja członkostwo w Krajowej Izbie Gospodarczej. Zgodnie z misją, PIPT nieustannie promuje targi jako jeden z najważniejszych instrumentów komunikacji bezpośredniej i marketingu dla firm z różnych sektorów gospodarki oraz zachęca przedsiębiorców do udziału w targach w charakterze wystawców i zwiedzających. Wspierając współpracę między partnerami i uczestnikami rynku targowego w Polsce, Izba pośredniczy w wymianie informacji i doświadczeń między członkami, a także realizuje wspólne projekty i przedsięwzięcia z ich udziałem. Jednocześnie Izba dba o transparentność polskiego rynku targowego, poprzez audyt danych statystycznych targów, we współpracy z międzynarodowym audytorem CENTREX - Międzynarodowym Związkiem Statystyk Targowych. Od 2016 roku PIPT prowadzi ogólnopolską kampanię promocyjną „Targi Dają Więcej” na www.targidajawiecej.pl i FB. Dzięki aktywnemu członkostwu w UFI - Światowym Stowarzyszeniu Przemysłu Targowego, PIPT utrzymuje kontakty z najważniejszymi rynkami targowymi w Europie i na świecie. Wśród najważniejszych zagranicznych partnerów PIPT są także AUMA (Niemcy), AEFI i CFI (Włochy), UNIMEV (Francja), RUEF (Rosja), IFES i inne. Wraz z nimi PIPT aktywnie wspiera realizację projektów uznanych przez międzynarodowe środowisko ekspertów targowych za istotne dla rozwoju targów na świecie.

Srebrny Sponsor

PTAK Warsaw Expo

Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo to największe w Europie Środkowej centrum targowe. Dysponuje 6 nowoczesnymi halami wystawienniczymi o łącznej powierzchni wewnętrznej wynoszącej 143 000 m2 i ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej, a także 15 000 miejsc parkingowych. W 2017 roku centrum zorganizowało ponad 30 dużych, międzynarodowych imprez targowych, w których uczestniczyło łącznie niemal 700 000 odwiedzających i ponad 6 tysięcy wystawców, a ekspozycje pod dachem zajęły łącznie prawie 900 tysięcy metrów kwadratowych. Ptak Warsaw Expo zlokalizowane jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od lotniska Okęcie i 15 minut od centrum Warszawy. Na imprezy targowe można dojechać także bezpłatnymi autobusami uruchamianymi z centrum stolicy. Ptak Warsaw Expo wyróżnia doskonała lokalizacja, przy drodze ekspresowej S8, na przecięciu głównych szlaków komunikacyjnych S8, S7 i A2. Takie położenie oraz bliskość międzynarodowego lotniska sprawiają, że do naszego centrum łatwo dotrzeć nie tylko z całego kraju, ale i Europy.

Partnerzy

Rentdesign

Rent Design to 27 tys. produktów, fachowa obsługa i własna flota samochodowa, dostępne na życzenie klientów 24 godziny na dobę. Firma jest liderem wypożyczalni mebli w Polsce, a jej meble i akcesoria dekoracyjne pojawiają się niemal 2000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach.
Rent Design zapewnia swoim klientom transport w wybrane miejsce w Polsce i Europie, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania wszystkich swoich produktów.

 

Brill AV Media

Brill AV Media Sp. z o.o. to firma obecna od wielu lat na rynku usług AV w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach oneAVteam, ściśle współpracuje z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii – jako członek międzynarodowej grupy posiada magazyny sprzętu w różnych lokalizacjach, zapewnia obsługę techniczną kilku tysięcy eventów rocznie i jest partnerem wielu obiektów eventowych w Polsce i za granicą. Kompleksowo obsługuje każdy event i posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia, oświetlenia oraz usług konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania i wideokonferencje.

 

Polska Organizacja Turystyczna

POT jest jedną z ponad 200 działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Naszym celem jest wypromowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Nasze działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzimy, zarówno w kraju jak i zagranicą. Jesteśmy agencją rządową wspierającą podmioty, które zajmują się turystyką. Polska Organizacja Turystyczna ma swoje przedstawicielstwa w 14 krajach świata. Dzięki znajomości specyfiki różnych krajów możemy planować nasze kampanie promocyjne, które uwzględniają charakter i potrzeby poszczególnych rynków. Od 2002 roku w strukturach POT działa Poland Convention Bureau (PCB), które jest jednostką odpowiedzialną za promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji dla organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych.

 

ICE Kraków - emocje najlepsze w Krakowie

Centrum Kongresowe ICE Kraków nazywane jest biznesową i kulturalną wizytówką Krakowa. To fakt. Potwierdzeniem jest nie tylko frekwencja podczas organizowanych w obiekcie imprez oraz ich liczba (231 000 gości i 179 wydarzeń w 2017 roku), ale także referencje klientów – zarówno krajowych, jak i zagranicznych. ICE Kraków trzykrotnie otrzymało nagrodę Meetings Star Award dla najlepszego centrum kongresowego Nowej Europy (za rok 2015 i 2016 I miejsce, za rok 2017 II miejsce, uzyskując wynik 4.90 w pięciostopniowej skali i ustępując miejsca liderowi jedynie o 0.01 punkta). ICE Kraków to multivenue, w którym można zorganizować każdy rodzaj eventu – od międzynarodowych kongresów i konferencji do 3200 osób, przez najwyższej klasy imprezy kulturalne, kończąc na wydarzeniach korporacyjnych i społecznych. Dzięki ponad 3-letniemu doświadczeniu zespół ICE Kraków, jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. I nie są to słowa rzucane na wiatr. Wspólnie z uczestnikami przemysłu spotkań z Małopolski, tworzymy inicjatywę Kraków Network, która jest nazywana ekosystemem branży MICE w południowej Polsce.

 

2Event

2EVENT - to strona internetowa oraz darmowa aplikacja mobilna dla wydarzeń. Koncerty, konferencje, B2B-networking - wszystko w jednym. Wyjątkowe możliwości dla organizatorów i dla zwiedzających zebrane w jednej markowej aplikacji: rejestracja uczestników wydarzenia oraz kupowanie biletów online, rozkłąd wydarzeń, lista uczestników, plan spotkań, Identyfikatory z QR-kodem, który może mieścić w sobie informację o uczestnikach wydarzenia, skaner dla biletów, możliwość komunikować z innymi uczestnikami wydarzenia online i umawiać się z nimi o spotkania, poszukiwanie towarzyszy podróży oraz współmieszkańców, samochód albo taksówka dla grupy osób, Social Media Wall - translacja przez projektorem wszystkich postów z sieci społecznościowych z hasztagiem wydarzenia, partnerstwo informacyjne. Pomagamy zawrzeć znajomości nie tylko na wydarzeniach, ale także poza nimi, dzięki poszukiwaniu towarzyszy podróży i współmieszkańców między zwiedzającymi - w pociągach, samolotach, taksówkach i hotelach. 2EVENT – aplikacja mobilna dla organizacji Twojego wolnego czasu, żeby kupowanie biletu, poszukiwanie towarzysza podróży i ciekawej imprezy, rezerwacja hotelu, a nawet organizacja wydarzenia nie było sprawą rutynną, tylko wygodnym i ciekawym procesem, ponieważ pomagać Ci w tym będą inni użytkownicy, czyli potencjalni towarzysze. Pomóc w tym jest celem bezpłatnej aplikacji mobilnej 2EVENT. .

 

Royal Catering

Royal Catering to firma z dobrą historią pisaną od 2005 roku, kiedy to wystartowała z kompleksową obsługą gastronomiczną wydarzeń małych i dużych. Zaangażowanie profesjonalistów branży gwarantuje doskonałą organizację, najwyższy poziom obsługi oraz wyśmienitą kuchnię w stylu tradycyjnym i fusion. Posiadamy własną wypożyczalnia sprzętu Gastro Rental, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni cenowo oraz elastyczni w zakresie czasu realizacji zlecenia. Naszą ofertę dopełnia własna cukiernia z fantastycznymi słodkościami, działająca pod marką Cake Boss.

 

Music Machines

MUSIC MACHINES zapewnia kompleksową obsługę imprez. Z sukcesem zrealizowaliśmy już ponad 1000 wydarzeń, w tym: uroczyste gale i konferencje z udziałem gwiazd, eventy, pokazy mody i akcje promocyjne, wewnętrzne i zewnętrzne imprezy firmowe, koncerty zamknięte, imprezy plenerowe i pikniki, wyposażenie i zabudowa stoisk targowych. Dysponujemy własną bazą techniczną. Oferujemy również wynajem nagłośnienia, oświetlenia, multimediów, podestów i konstrukcji scenicznych oraz mebli eventowych. Współpracujemy z firmami cateringowymi, profesjonalnymi zespołami coverowymi, konferansjerami, grupami artystycznymi, DJ’ami i gwiazdami. Realizujemy projekty scenograficzne od pomysłu po produkcję. Dysponujemy rozwiązaniami opartymi na konstrukcjach aluminiowych i drewnianych. Nasze projekty odznaczają się estetyką i wysoką jakością realizacji. Posiadamy duże doświadczenie i sprawdzony zespół ludzi. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

 

Symposium Cracoviense

Symposium Cracoviense działa na rynku turystyki biznesowej od 1998 roku i jej celem jest profesjonalna obsługa logistyczna i techniczna wykładów, prezentacji i wystaw. Firmę tworzy doświadczony zespół, od wielu lat zajmujący się organizacją krajowych i międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów. Ich perfekcyjna praca pozwala firmie osiągać sukcesy organizacyjne. Firma promuje wśród dostawców społeczną odpowiedzialność biznesu, stara się stosować podczas organizacji kongresów rozwiązania przyjazne środowisku.
 

Syskonf

Syskonf to internetowy system rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. Poprzez prosty w obsłudze panel administracyjny organizator może samodzielnie uruchomić formularz zgłoszeniowy online i zarządzać stroną internetową wydarzenia. Platforma Syskonf.pl umożliwia m.in.: rejestrację w wielu językach, przyjmowanie opłat w różnych walutach, obsługę płatności i monitorowanie wpłat, wystawianie faktur, uruchomienie osobnego formularza do przesyłania abstraktów, wysyłkę selektywnego i spersonalizowanego mailingu, wydruk spersonalizowanych identyfikatorów i certyfikatów czy obsługę recepcji na miejscu.
 

Hotel Media Group

Hotel Media Group - Sukces to wynik właściwych decyzji! Celem i spełnieniem naszych pasji jest generowanie kreatywnych i zyskownych projektów marketingowych poprzez dostarczanie kompleksowych, dopasowanych do Klienta rozwiązań marketingowych. 

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter