MeetingPlanner.pl

Portal adresowany do przedstawicieli branży spotkań (eventowej). Misją platformy jest dostarczanie aktualnej i rzetelnej informacji, wdrażanie narzędzi wspierających proces organizacji wydarzeń, a także inicjowanie działań mających na celu integrację środowiska branżowego. MeetingPlanner.pl jest organizatorem konkursu MP Power Awrads i Kreatywny Roku Branży Eventowej, MP Legia Cup, spotkań B2B i wizyt studyjnych jak MP MICE Tour®, MP Fast Date® oraz wydawcą publikacji, których tematyka dotyczy branży spotkań jak „Prawo w eventach” czy „Leksykon przemysłu spotkań”.

 

MICE Poland

Drukowany magazyn wydawany od 2002 r. z publikacjami dotyczącymi rynku eventów i incentive . Podejmowane tematy ujęte są z perspektywy zlecających wydarzenia, ich organizatorów oraz podwykonawców. Dotyczą zmian na rynku w poszczególnych sektorach, stowarzyszeniach, informacje o realizowanych eventach, przetargach, klientach, opinie i prezentacje sylwetek, rozmowy z ekspertami i praktykami ze świata, analizy poszczególnych segmentów rynku, materiały warsztatowe, studia przypadków, bazy kontaktów, prezentacje destynacji i obiektów oraz relacje z targów i wydarzeń środowiskowych.

 

THINK MICE

Magazyn poświęcony polskiej i międzynarodowej branży spotkań (MICE), który swoim zakresem obejmuje wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje. Podejmowane przez nas tematy opisywane są w sposób pogłębiony i wieloaspektowy, dzięki czemu pokazujemy rolę i znaczenie branży m.in. w szeroko pojętej komunikacji marketingowej, employer brandingu czy marketingu miejsc. Na naszych łamach rozmawiamy z najwybitniejszymi reprezentantami przemysłu spotkań, przybliżamy ich sylwetki i dokonania, przedstawiamy najciekawsze case studies. Mocną stroną gazety jest sekcja blogerska prezentująca punkt widzenia zagranicznych praktyków branży.

 

Event Management

Czasopismo Event Management Polska skierowane jest do event managerów, właścicieli firm i agencji eventowych, travel plannerów oraz osób, które organizują imprezy, konferencje, szkolenia czy kongresy. Magazyn gwarantuje tylko merytoryczne informacje dotyczące branży MICE, proponuje gotowe rozwiązania dla osób zarządzających eventami i przedstawia najciekawsze informacje eventowe z całego świata. Inspirujące treści można zawdzięczyć autorom czasopisma, których stanowią praktycy branży spotkań, specjaliści od mediów i świata nowych technologii.

 

Konferencje.pl

Specjalistyczny katalog i wyszukiwarka obiektów konferencyjnych, atrakcji i usług branżowych. Promuje wiedzę i narzędzia dla organizatorów spotkań. Multimedialne prezentacje ponad 4000 obiektów zawierają dane kontaktowe, galerie zdjęć, plany powierzchni i inne możliwe do ściągnięcia pliki. Serwis oferuje również unikalną, oszczędzającą czas funkcjonalność, umożliwiającą użytkownikom wysłanie pojedynczego zapytania ofertowego bezpośrednio do kilku obiektów lub podwykonawców.

 

OOH event !

OOH event ! – największy katalog branży EVENT & MICE! dedykowany pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu. W katalogu OOH event! znaleźć można informacje o agencjach, obiektach, cateringu, wyposażeniu, atrakcjach i gadżetach, a także przeczytać ciekawe wywiady i artykuły branżowe. Jednym słowem, to swoiste kompendium wiedzy. OOH event! jako jedyne wydawnictwo na rynku jest kolportowane na konferencjach marketingowych, docierając bezpośrednio do marketerów decydujących o budżetach marketingowych i eventowych. W każdym roku ukazują się dwa numery katalogu OOH event! - w styczniu i we wrześniu. Styczniowy OOH event! jest oficjalnym katalogiem Forum Evential. Wrześniowy numer swoją oficjalną premierę będzie miał na konferencji Event MIX podczas FestiwalMarketingu.pl, ze specjalnym sektor wystawców branży eventowej.

 

The Warsaw Voice

The Warsaw Voice: Multimedia Platform in Poland – polski miesięcznik wydawany w języku angielskim, opisujący wydarzenia w Polsce i Europie Środkowej. Skierowany jest głównie do obcokrajowców (biznesmenów, przedstawicieli instytucji międzynarodowych) zainteresowanych Polską i regionem. Prezentuje wiadomości polityczne, ekonomiczne i społeczno-kulturalne. Wydawany jest przez Warsaw Voice SA.
 

Waszaturystyka.pl

Wydawcą portalu Waszaturystyka.pl jest Wydawnictwo Wasze Podróże, do którego należy również Magazyn Turystyczny Wasze Podróże. Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin. Oczywiście, zapraszamy przedstawicieli szeroko rozumianej branży turystycznej do współpracy przy współtworzeniu portalu, tak, by jego nazwa była jak najbardziej uzasadniona.

 

strefaMICE.pl

StrefaMICE.pl to blog poświęcony szerokorozumianej branży spotkań. Ukierunkowany na tematykę związaną z obszarach event marketingu, event managementu oraz MICE Venue, czyli lokalizacji eventowych. Teoria i praktyka w jednym. Case study, trendy, inspiracje oraz obserwacje rynku. Mocna dawka branżowej wiedzy i informacji o ciekawych wydarzeniach.

 

HOTELARZ

Hotelarz jest najstarszym czasopismem branży hotelowej w Polsce. Ukazuje się od ponad 50 lat. Ma największy zasięg spośród innych tytułów branżowych. Przy średnim nakładzie 4,1 tys. egz. jest czytany przez ponad 30 tys. pracowników branży hotelowej tj. osoby decyzyjne, odpowiedzialne za wyposażenie, urządzenie oraz zaopatrzenie obiektów hotelarskich, inwestorzy i pracownicy firm produkujących i dystrybuujących produkty i usługi dla branży hotelarskiej. Dystrybucja odbywa się przez prenumeratę i w salonach prasowych, na targach, konferencjach i szkoleniach Akademii Hotelarza, w hotelach oraz restauracjach.


 

Świat Hoteli

Czasopismo hotelarzy o charakterze business to business. Podejmuje kluczowe zagadnienia związane z funkcjonowaniem branży. Zespół redakcyjny oraz współpracujący eksperci przybliżają skuteczne metody zarządzania obiektem noclegowym w zakresie: inwestycji, marketingu, personelu, zaopatrzenia a także informuje o najnowszych otwarciach, zmianach oraz tendencjach na rynku.


 

horecanet.pl

Portal publikujący każdego dnia porcję najważniejszych newsów i tekstów eksperckich, istotnych wydarzeń oraz zmian na rynku hotelarskim, gastronomicznym oraz sweets & coffee.


 

Event Katalog

Rocznik branży event na rynku od 2010 roku. EVENT KATALOG wpisał się w branżę, jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń. W ostatnich latach zyskał miano najbardziej rozpoznawalnej publikacji na rynku branży event w Polsce. Jako jedyne wydawnictwo, jednym nakładem obsługujemy wszystkie najważniejsze imprezy branżowe w Polsce – dzięki czemu gwarantujemy uczestnikom jaki i odbiorcom całoroczną kampanię reklamową usług i obiektów eventowych.


 

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter